Звіт про виконання бюджету Андріяшівської сільської територіальної громади за I квартал 2023 року

Дата: 25.04.2023 10:39

Фото без описуЗа I квартал  2023 року до бюджету Андріяшівської сільської територіальної громади надійшло 37 246,4 тис грн, що становить 28,9 % до плану на рік. Трансфертів з бюджетів різних рівнів отримано 13183,5 тис грн.

Власних доходів загального фонду надійшло в сумі 24 134,9 тис грн, при плані на рік  96 574,3 тис грн, їх виконання становить 25 %. План за січень – березень 2023 року перевиконано на 3 237,9 тис грн, або 111,5%.

Фото без опису

Видаткова частина бюджету Андріяшівської СТГ по загальному фонду виконана на 44,3 % до призначень на січень – березень та 15,6% до плану на рік. За цей період проведено видатків у сумі 24 121,9 тис грн.

Найбільший обсяг видатків був спрямований на освіту – ця галузь була профінансована в сумі 12 843,1 тис грн, що становить 53,2 % видатків на утримання установ та заходів бюджету, в тому числі за рахунок власних видатків 5392,4 тис грн та за рахунок трансфертів з державного бюджету – 7450,7 тис грн.

Фото без опису

На утримання органів місцевого самоврядування спрямовано – 14,6 % видатків, охорони здоров’я – 6,0%, установ культури - 3,9 %, установ та заходів соціального  захисту  населення - 7,9 %, утримання  місцевих  пожежних  команд  - 3,4 %, благоустрій сіл – 2,9%, передано місцевим бюджетам різних рівнів субвенцію на утримання суб’єктів спільного користування - 1,1% та іншу субвенцію - 2,7%.

Субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів  надано в сумі 970,0 тис грн (4,0%), в тому числі:

для оплати послуг по ремонту автомобільної техніки та озброєння військовій частині – 500,0 тис грн;

для придбання паливно-мастильних матеріалів, автозапчастин для службового автотранспорту районному відділу поліції – 200,0 тис. грн.;

для придбання паливно-мастильних матеріалів поліцейському осередку громади – 200,0 тис. грн.;

для  придбання  форменного одягу та будівельнних матеріалів пожежно-рятувального загону – 70,0 тис. грн.

За I квартал  2023 року до спеціального фонду бюджету надійшло 96,9 тис грн, проведено видатків в сумі 62,1 тис грн, а саме харчування дітей в садочках та школах за рахунок батьківської плати – 57,8 тис грн та виплата заробітної плати соціальним працівникам за рахунок надання платних послуг терцентром – 4,3 тис грн. На видатки по охороні навколишнього природного середовища направлено 18,0 тис грн, кошти використані на вивіз сміття.