На саміті НАТО потрібні конкретні кроки для членства України, – глава МЗС Естонії

Дата: 21.04.2023 14:55

Новий міністр закордонних справ Естонії Маргус Тсахкна заявив про необхідність визначити на саміті НАТО чіткий шлях до членства для України.

Про це він сказав під час офіційного візиту до Литви, пише "Європейська правда" з посиланням на ERR.

"Саміт у Вільнюсі повинен дати Україні чіткі сигнали та конкретні кроки для вступу в НАТО, і я сподіваюся, що Швеція стане членом НАТО до початку саміту", – сказав Тсахкна під час зустрічі зі своїм колегою Габріелюсом Ландсбергісом.

Він наголосив на важливості продовження підтримки України: "Ми повинні посилити санкції проти Росії, знизити верхню межу ціни на нафту і продовжувати ізолювати агресора, щоб підвищити ціну війни для них".

Нагадаємо, генсек НАТО заявив, що західні союзники не відмовляться від підтримки України у війні проти РФ попри погрози Кремля застосувати ядерну зброю.

Також генсек Столтенберг вважає, що Україна стане членом Північноатлантичного Альянсу в довгостроковій перспективі. Наразі актуальним питанням є збереження України як суверенної незалежної держави.