Гранти від Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»  ( для  малих та середніх підприємств ). Подача заявок закінчується 24 липня 2023 року.

Дата: 20.04.2023 14:57

Гранти від Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

( для малих та середніх підприємств ).

Подача заявок закінчується 24 липня 2023 року.

Сума гранту

Програма планує надати приблизно 36 000 000 грн шляхом надання до 50 грантів.

Очікується, що сума кожного гранту становитиме від 600 000 грн до 1 200 000 грн.

Мета проєкту

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» працює з 2019 року для підвищення конкурентоздатності українських малих та середніх підприємств на українському та міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі. Після повномасштабного вторгнення росії в лютому 2022 року, Програма зосередила свої зусилля на збереженні економічної стійкості України та відновленні української економіки, що постраждала від агресії.

Детальніше  про грант за посиланням https://gurt.org.ua/news/grants/86017/?fbclid=IwAR0J0YuPLRtrbrCnT6Pd-NDH1UVU0SJb45zWHG4IMhVN8v4E15xCRBbm9LU