Змагання з футболу на кубок пам'яті П.федоряки 2019 року

Дата: 26.09.2019 14:37

20 вересня 2019 року в с. Андріяшівка на стадіоні Андріяшівського ліцею було проведено змагання з футболу на кубок пам’яті П.Федоряки, нашого земляка. Під час мобілізації старший лейтенант Федоряка П.В. служив у 25 повітряно-десантній бригаді командиром зенітно-артилерійського взводу, був учасником АТО. Загинув 31 липня 2014 року в м.Шахтарськ під час танкового обстрілу.

Фото без опису

Участь у змаганнях прийняло11команд ЗЗСО:Андріяшівський,Перекопівський , Андріївький ліцеї;Василівська,Гудимівська гімназії Андріяшівської сільської ради.Біловодська , Дібрівська,Глинська,Пустовійтівська,Герасимівська,Рогинська ЗЗСО Роменської районної ради.

В безкомпромісній боротьбі перемогу здобула команда Андріяшівського ліцею,ІІ місце Перекопівський ліцей,ІІІ місце Герасимівська ЗЗСО І-ІІ ст. . Команди переможці були нагороджені перехідним кубком, грамотами відділу освіти, молоді та спорту, культури, у справах дітей виконавчого комітету Андріяшівської сільської ради Роменського району Сумської області та призами(м’ячами).

Дякуємо спонсорам турніру – депутату роменської р/р Говенку Р.В., ФОП Чигрину О.С. за благодійну допомогу в проведенні змагань.

Вітаємо переможців!