За мир в Україні віддав найцінніше — власне життя.

Дата: 12.06.2024 10:15
Кількість переглядів: 36

Фото без описуНа війні загинув наш земляк, житель с. Глинськ, Герой – Стаднік Сергій Анатолійович 09.11.1992 року народження.

З перших днів повномасштабної війни. був призваний захищати нашу країну.

Палкий патріот України, вірний військовій присязі, виявивши відвагу і мужність, поклав своє життя в районі н.п. Мала Токмачка, Запорізької області звільняючи рідну землю, за свободу кожного з нас, за те, щоб небо над нашою рідною Україною було мирним і вільним Був сміливою, світлою, товариською людиною, мав багато друзів, був люблячим, турботливим чоловіком, сином, братом…

Церемонія прощання з загиблим воїном, старшим стрільцем-оператором 1 механізованого відділення 1 механізованого взводу 1 механізованої роти 1 механізованого батальйону, військової частини А4674 відбудеться 13.06.2024 о 12.00 на Алеї Слави в м. Ромни.
Прохання максимально долучитися до стрворення живого коридору пам'яті починаючи з с. Перекопівка (близько 12:30) і до с. Глинськ де і відбудеться поховання.

Співчуваємо рідним та близьким. Життя людини є безцінним, душа – безсмертна, а пам’ять про Героя – вічна.

Світла пам'ять українському захиснику.

Герої не вмирають!